Košarka

Direktno.rs

03. 12. 2020. 23:42 0

Gagi Nikolić na klupi banjalučkog Borca

Posle samo sedam kola u šampionatu došlo je do promene na klupi banjalučkog Borca, čije je kormilo preuzeo naš trener Dragan Gagi Nikolić.

Nakon serije loših rezultata i samo tri pobede u deset odigranih utakmice u svim takmičenjima ove sezone Marko Šćekić napustio je klupu Borca, pa će klub iz Banjaluke pokušati da podigne Nikolić.

Tokom trenerske karijere, Nikolić je sedeo na klupi Mladosti iz Zemuna, Proletera, Tamiša, Radničkog, Metalca, Karpoš Sokola, Košalina i Igokee, koju je napustio 2019. godine.

Tokom karijere je osvajao kup u Severnoj Makedoniji sa Karpoš Sokolima, kao i Kup u BiH, dok je trenirao Igokeu.

Da podsetimo, košarkaši Borca nakon sedam odigranih kola u ligi Bosne i Hercegovine se nalaze na 10. mestu na tabeli sa dve pobjede i pet poraza, a u narednoj rundi gostuju sarajevskoj Bosni.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Savet

Zoran Živković [11.07.2025.]




Video dana

Delfini priredili šou za turiste

Anketa

Ko je kriv za nerede na protestu?

Rezultati