S. I.

21. 02. 2021. 15:47 0

ŠOK NA "KAMP NOU" Kadiz sa penala u 89. do boda protiv Barse

Barselona je u krizi, posle debakla od PSŽ u Ligi šampiona Kadiz je kao gost na "Kamp Nou" uspeo u 89. minutu da dođe do 1:1 (1:0) i tako produbi krizu Kataloncima.

Branili su se gosti bunkerom, posed lopte je bio 81:19 u korist Katalonaca koji su imali 20 udaraca na gol, ali svega pet u okvir gola. Kada je Lionel Mesi u 32. minutu realizovao penal niko nije verovao da će Kadiz i drugi put u ovoj sezoni zagorčati život Kataloncima (pobedili 2:1 kod kuće)

Pogodili su Katalonci još dva puta mrežu Kadiza ali su golovi bili poništeni zbog ofsajda, da bi Lengle napravio penal u 89. minutu a Aleks Fernandez sa penala doneo konačnih 1:1. Kod Kadiza ceo meč su sa klupe za rezerve posmatrali Filip Malbašić i Ivan Šaponjić.

Atletiko pod 23 kola vodi sa 55 bodova, Real sa mečom više ima 52, a Barselona 47 iz 23 susreta...