Košarka

Mihailo Gligorić

30. 04. 2026. 11:50 0

Senzacionalna vest iz SAD: Jokić dobija novog trenera, u pitanju je jedan od najboljih stručnjaka današnjice?

Legendarni stručnjak navodno je kandidat za narednog kormilara Nagetsa.

Glasine iz Amerike da bi Denver mogao da dobije novog trenera po završetku sezone proširile su se neverovatnom brzinom!Kako je naveo američki insajder Brajan Koldvel, nekadašnji selektor SAD i aktuelni trener Golden Stejta Stiv Ker kandidat je da od naredne sezone preuzme Denver Nagetse i tako postane strateg najboljem igraču današnjice Nikoli Jokiću.

Jedan od najboljih stratega svih vremena u američkoj košarci nedavno je najavio da bi mogao da napusti Voriorse po završetku sezone. U međuvremenu, tamošnji mediji su pisali da će čelnici nekadašnjeg šampiona NBA lige probati da zadrže iskusnog stručnjaka i da mu ponude novu višegodišnju saradnju.Međutim, u četvrtak ujutru sve je iznenadila vest da bi Ker u pauzi između dve sezone mogao - u Denver. Naročito zbog činjenice da se nigde u prethodnom periodu nije spominjalo da je pozicija Dejvida Adelmana ugrožena, niti da Nagetsi imaju u planu da menjaju stručni štab.

- Udarno! Očekuje se da se Stiv Ker priključi Denver Nagetsima u pauzi između sezona. Ker je proveo više od deset godina u redovima Voriorsa probaće da donese šampionski prsten u Denver - objavio je pomenuti insajder.Da li će se to zaista desiti ili ne, ostaje da se vidi. Ono što je indikativno, vest se pojavila samo dan pred najvažniju utakmicu Denvera u sezoni, protiv Minesote u prvoj rundi plej-ofa. Nagetsi ako izgube u tom duelu, završiće sezonu.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Prema sadrzaju i poklon

Zoran Živković [25.03.2026.]




Video dana

Zatrebaće

Anketa

Da li je težak poraz Viktora Orbana na izborima očekivan?

Rezultati