Košarka
17. 11. 2025. 12:24 0
Veliki peh: Lesora čeka nova operacija?
Košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor mogao bi na novu operaciju, otkrio je trener grčkog tima Ergin Ataman.
Dosta muke za francuskog centra u 2025. godini zbog čega ga nije bilo najveći deo minule sezone zbog povrede članka. Videli smo ga nakratko na Fajnal-foru, ali i tada se znalo da nije potpuno oporavljen. Potom je propustio i Evropsko prvenstvo i još uvek ga nema na parketu.
Otputovao je u Sjedinjene Američke Države po mišljenje drugog stručnjaka i postoji mogućnost da na kraju sezone bude operisan iako je već išao "pod nož" krajem prošle godine.
- Nije još jasno šta će se desiti sa Lesorom. On će sam odlučiti, ali je odlučan da učini sve što je moguće da pomogne. Nije jasno da li će imati operaciju. Optimistični smo i ispituje se scenario operacije na kraju sezone, ako se to dopusti. Naravno, zdravlje je izanad svega - kazao je Ataman.
Podsetimo, Lesor se povredio u decembru prošle godine u susretu protiv Baskonije.
Komentari 0
ostavi komentar