31. 08. 2024. 18:22 0

Zvezdin rival u Ligi šampiona opet ostao bez pobede

Fudbaleri Štutgarta remizirali su na utakmici drugog kola Bundeslige protiv Majnca 3:3.

Protivnik Crvene zvezde u Ligi šampiona nije uspeo je da upiše tri boda na ovom meču.

A dobro su "švabe" počele, jer je Milo pogodio već posle osam minuta igre, dok je posle 15 minuta na semaforu stajalo 2:0, jer je Leveling na asistenciju Nubela bio precizan.

Ali tu nije bio kraj, jer je Nedim Amiri sa bele tačke u 43. minutu smanjio prednost Štutgarta - 2:1.

U drugom poluvremenu, tačnije u 62. minutu Burkard je doneo izjednačenje ekipi Majnca.

Štutgart je ponovo do prednosti stigao u samom finišu meča posle gola Fabijana Ridera. Kada su svi mislili da je kraj, Majnc je ponovo došao do izjednačenja i na kraju do boda na ovom teškom gostovanju i to preko Lajtča u nadoknadi vremena.

Štutgart je tako ostvario prvi bod u novoj sezoni posle poraza od Frajburga u prvom kolu.

Fudbaleri Borusije Dortmund su razočarali na gostovanju Verderu iz Bremena, gde se utakmica završila bez golova.

Ekipa Volfsburga posle dobre utakmice protiv Bajerna sada je na gostovanju novajliji u Bundesligi ekipi Kila slavila sa 2:0. Strelci za "vukove" su bili Maksimilijan Arnold u 27. i Sebastijan Borno samo tri minuta kasnije.

Goleadu smo videli i u Frankfurtu, gde je domaća ekipa došla do pobede u meču protiv Hofenhajma sa 3:1.

Ugo Ekitike je doveo svoj tim do prednosti, da bi do kraja prvog dela meča Ugo Larson povećao prednost domaće ekipe.

Andrej Kramarić je vratio neizvestost u ovaj meč, ali je ona kratko trajala, jer je sjajni Egipćanin Omar Marmuš postigao pogodak za tri boda Ajntrahta.

Menhengladbah je na gostovanju Bohumu slavio prvu pobedu u novoj sezoni Bundeslige - 2:0. Golove za goste su postigli Klajdinst i Frank Onora.