04. 04. 2024. 23:27 1

Palmer nokautirao Junajted, dva gola za dva minuta

Fudbaleri Čelsija i Mančester junjateda su odgirali jednu od najluđih utakmica kako u Premijer ligi, tako i na čitavom svetu, pošto je meč bio ispunjen preokretima! Na kraju su Plavci slavili sa 4:3, ali golovima u 100. i 101. minutu meča!

Čelsi poveo u četvrtom minutu. Junajted napravio previše prostora na desnom boku, lopta je pogodila Varana i odbila se do Galahera, koji je loptu poslao u gol kroz noge Kazemira.

Palmer je duplirao vodstvo "Plavaca" sa bele tačke, pošto je Antoni napravio faul gde nije smeo.

Nije mnogo trebalo da se situacija na Stamford Bridžu zakomplikuje. Vratili su gosti preko Garnaća. Kaisedo je izgubio loptu, koju je preuzeo Argentinac i savladao Petrovića za 2:1.

Golgeterski niz se nastavio. Dalo je uputio centaršut sa ivice kaznenog prostora do Bruna, koji je glavom spremio loptu u mrežu za 2:2.

U drugom poluvrmenu, u 67. minutu meča Antoni je istrčao po desnoj strani, poslao dug pas do Garnaća, koji je ispratio loptu i iz sredine kaznenog prostora prosledio loptu u gol za preokret i 3:2.

Čelsi je stigao do izjednačenja posle faula Daloa, a Palmer je lako realizovao drugi penal za domaće.

Međutim, posle samo minut neverovatno je Junajted primio gol u 101. za konačnih 4:3, a strelac je bio ponovo Palmer.