Poznati

Direktno.rs

09. 10. 2020. 11:25 0

Uhapšen glumac zbog tuče u kafiću!

Glumac Vuk Jovanović juče je uhapšen u Budvi, a kako prenose tamošnji mediji policija ga je privela zbog tuče.

Vuka, domaćoj publici poznat po glavnoj ulozi u filmu "Zaspanka za vojnike", kao i po seriji "Ubice mog oca" i "Tajkun", gde je igrao mladog biznismena Bojana Simonovića, budvanska policija privela je juče, zajedno sa još nekoliko muškaraca, zbog tuče u jednom kafiću u tom gradu, prenose mediji.

Jovanović je sedeo na terasi jednog popularnog lokala nedaleko od Starog grada kad je izbila svađa. Kako se navodi, stolu za kojim je Vuk sedeo s prijateljem prišao je jedan momak i počelo je koškanje. Ubrzo su došla još dva muškarca i priključila se svađi, nakon čega su prisutni pozvali policiju, koja je brzo stigla. Svi akteri tuče su privedeni, a policija ispituje ceo slučaj.

Kako se dalje navodi, za crnogorske "Vijesti" potvrđeno je da su uzeti snimci video-nadzora kako bi se utvrdilo ko je započeo svađu i fizički obračun.

Podsetimo, Jovanović je i letos priveden u Budvi. Slikar Miško Boljević je tada zatečen da crta mural sa likom bivšeg predsednika Crne Gore Momira Bulatovića. Boljević je priveden, kao i glumac Vuk Jovanović koji su saslušani, a potom i pušteni. Tužilac je tada utvrdio da nema elemenata krivičnog dela.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Duo Kompanjeros

Zoran Živković [06.08.2025.]




Video dana

Kao kula od karata

Anketa

Da li će Aleksandar Vučić ispuniti zahtev studenata i raspisati vanredne izbore?

Rezultati