Kultura
02. 04. 2026. 17:53 1
Naš glumac uz Kijanu Rivsa u velikom holivudskom projektu: Evo šta vas očekuje
Srpski glumac Stefan Kapičić uskoro će se pojaviti u velikom holivudskom projektu, gde će deliti kadar sa jednom od najvećih svetskih zvezda, Kijanu Rivsom. Reč je o novom naučnofantastičnom akcionom filmu reditelja Tima Milera, koji je poznat po uspehu filma „Deadpool“.
Film je trenutno u fazi snimanja u Dominikanskoj Republici, a iako radnja još uvek nije zvanično otkrivena, poznato je da scenario potpisuje Ijan Šor. Prema ranijim informacijama iz industrije, priča bi mogla da kombinuje elemente vremenskih petlji i borbe za opstanak, što nagoveštava dinamičan i napet zaplet.
Još nije poznato kakvu će ulogu Kapičić tumačiti, ali se spekuliše da bi mogao da bude protivnik glavnom junaku kog igra Rivs. Ovo ne bi bio prvi put da sarađuje sa Milerom jer publika ga već pamti kao Kolosusa iz „Deadpool“ franšize, gde je ostavio snažan utisak. Kapičić je tokom karijere ostvario zapažene uloge i u popularnim serijama i filmovima, uključujući „Better Call Saul“ i horor „Poslednje putovanje Demetre“. Takođe je učestvovao i u radu na jednoj epizodi animirane serije „Love, Death & Robots“.
Pored Rivsa i Kapičića, u filmu će se pojaviti i niz drugih glumaca, među kojima su Kali Kuk, Stiven Vadington i Nikolas Duvernej.
Premijera ovog ambicioznog projekta zakazana je za 13. avgust 2027. godine, a sudeći po dosadašnjim informacijama, publiku očekuje još jedan spektakl prepun akcije i neizvesnosti.
Komentari 1
ostavi komentar