Muzika

Direktno.rs

15. 05. 2020. 16:13 0

Roker priznao: "Dani su mi odbrojani"

Ian Anderson, pevač rokenrol grupe Jethro Tull, otkrio je da pati od neizlečive bolesti.

Tokom emisije "The Big Interview" Andersona je voditelj upitao koliko je teško pevati i svirati flautu na sceni, nakon čega je on priznao da mu je dijagnostifikovana neizlečiva bolest pluća.

- Reći ću vam nešto što nisam rekao nikome u javnosti - patim od neizlečive bolesti pluća koja mi je dijagnostifikovana pre nekoliko godina - započeo je Anderson.

- Borim se. Imam ono što se naziva egzacerbacijama - periodi kad dobijem upalu koja se pretvori u jak bronhitis i imam dve ili tri nedelje kada je jako teško izaći na pozornicu i svirati. Sad sam 18 meseci bez pogoršanja i na lekovima sam. Ako provodim vreme u okruženju bez velikog zagađenja vazduha, ok sam. Ali, dani su mi odbrojani - iskren je bio muzičar.

- Još nisam u stadijumu u kojem mi bolest utiče na svakodnevni život, još mogu da potrčim za autobusom - dodao je on i napomenuo da će se boriti do kraja.

Nakon što je izašao ceo intervju u kojem govori o svom zdravstvenom stanju, Anderson je objavio saopštenje u kojem pojašnjava da je mislio da su mu dani kao pevaču odbrojani, a ne dani života.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Savet

Zoran Živković [11.07.2025.]




Video dana

Delfini priredili šou za turiste

Anketa

Ko je kriv za nerede na protestu?

Rezultati