Srbija

Direktno

03. 03. 2023. 11:56 5

SNS nastavlja sa kupovinom glasova

GO Pokreta za preokret Kraljevo upozorava je da je Stefan Adžić, predsednik GO SNS-a Kraljevo započeo ovih dana kupovinu glasova za naredne izbore podelom drva i paketa kućne hemije i hrane građanima, koristeći budžetska sredstva.

Kako se navodi u saopštenju GO Pokreta za preokret Kraljevo, Adžića u stopu prati lokalna "TV Kraljevo", pod kontrolom SNS-a, a izveštavanje prati zahvalnost daroprimaca načelniku Raškog okruga Nebojši Simoviću i predsedniku SNS-a Aleksandru Vučiću.- Iako za kupovinu poklona troše novac budžetska sredstva građana Kraljeva i Srbije to im ne smeta da o trošku građana promovišu SNS. Pitamo budžetsku inspekciju i tužilaštvo da li smeju da ispitaju poreklo novca kojim SNS u Kraljevu kupuje glasove za naredne izbore? - navode oni.

- Bilo bi važno da građani Kraljeva znaju zašto nisu uvedene socijalne karte kako bi se znalo ko su socijalni slučajevi i pi kom princupu im se dodeljuje pomoć već da se pomoć socijalno ugroženim stanovnicina zloupotrebljava za stranačke svrhe. Napominjemo da je ovo samo nastavak kupovine glasova koji u Kraljevu traje godinama, od dolaska SNS na vlast.- Osiromašeni građani meta su bahate gradske vlasti koja umesto da rešava probleme građana iznalazi način kako da građane pritisnute siromaštvom potkupi i obezbedi svoj novi mandat koji bi dodatno
urušio Kraljevo - zaključuje se u saopštenju GO Pokreta za Preokret Kraljevo.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 5

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Prvomajski uranak

Zoran Živković [30.04.2025.]




Video dana

Roštilj majstor

Anketa

Da li će Rusija i Ukrajina postići dogovor o primirju?

Rezultati