Hronika

[ Izvor: Telegraf.rs ]

07. 04. 2026. 08:50 0

SEFOVI ISPARILI IZ FIRME Policija na nogama zbog pljačke na Pančevačkom putu

Pripadnici beogradske policije intenzivno tragaju za provalnicima koji su tokom proteklog vikenda upali u prostorije poznate firme na Pančevačkom putu i tom prilikom izneli dva sefa sa pozamašnim iznosom novca, saznaje "Telegraf.rs".

Krađa je otkrivena juče kada je radnica dolaskom na posao, zatekla haos u objektu i odmah alarmirala policiju. Prema prvim rezultatima istrage, veruje se da je pljačka izvršena u periodu od subote do ponedeljka ujutru, dok je firma bila zatvorena.

- Prizor je bio šokantan. Na jednim ulaznim vratima je razbijeno staklo, dok su druga nasilno obijena. Unutra je sve ispreturano - navodi izvor blizak istrazi.

Odneli sefove, magacin pod znakom pitanja

Lopovi su ciljano išli na glavni plen - dva sefa u kojima se nalazilo oko pola miliona dinara. Pored kancelarija, na meti se našao i magacin iz koga su odneli sve što se moglo odneti.

Policija je sa lica mesta izuzela tragove koji će biti poslati na veštačenje, a istraga je u toku.

O slučaju je obavešteno i nadležno tužilaštvo.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Prema sadrzaju i poklon

Zoran Živković [25.03.2026.]




Video dana

Pile zavodi red

Anketa

Da li ste očekivali ovakve rezultate na lokalnim izborima?

Rezultati