Hronika

[ Izvor: 192.rs ]

03. 06. 2025. 21:50 15

Vojnik koji je prouzrokovao nezgodu u kojoj je poginulo 5 osoba, osuđen na 12 godina zatvora

Vojnik M.V (55) koji je prošle godine skrivio nezgodu kod Raške u kojoj je stradalo 5 osoba, osuđen je na 12 godina.

Porodica stradalih razočarana je ovako malom kaznom.

Nezgoda se dogodila na putu između Kraljeva i Raške, u mestu Bojanići kada su sudarili vojno vozilo i putnički automobil marke Ford.

Poginuli su Danijel Lazović iz Novog Pazara, njegova deca i njihova komšinica. Njegova supruga Mirjana je jedina preživela.

U nezgodi je poginulo pet osoba, među kojima troje djece. Smrtno su stradali vozač i putnici iz putničkog vozila: D. L. (1991), L. L. (2014), L. L. (2017), M. L. (2023) i D. K. (1997), dok je M. L. (1992) zadobila teške povrede, piše portal 192.rs.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 15

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kupovina glasova

Zoran Živković [02.06.2025.]




Video dana

Proklete patike

Anketa

Da li je blokada u više gradova istovremeno dobra ideja studenata?

Rezultati