Društvo i ekonomija
23. 03. 2025. 07:00 5
Sa Zemunske terase u 19.30: Protest uz "MARŠ NA DRINU"(VIDEO)
Beograđani, ali i stanovnici ostalih gradova po Srbiji već danima izlaze u 19:30 na prozore i terase da prave buku udarajući u šerpe i lonce. Ovim gestom oni iskazuju bunt i nezadovoljstvo režimom i (ne)delovanjem institucija, a u četvrtak uveče se sa jedne terase u Zemunu mogla čuti i buka koja je vrlo prijatna za uho.
Naime, nekoliko momaka uzelo je instrumente u ruke i izvelo svoju verziju "Marša na Drinu" na opšte oduševljenje komšija koji su sa svojih terasa uživali u melodiji, piše City Magazine.
- Jer buka je u modi - piše u opisu videa koji je postao hit na mrežama, a iz komentara se vidi da se ova terasa nalazi u soliterima na Zemunskom keju.
"Svakoj zgradi trebaju ovakve komšije“, "Kolena su mi se naježila“, "Bravo momci“, "Zemunsko dinstanje“, samo su neki od oduševljenih komentara.
Komentari 5
ostavi komentar