Društvo i ekonomija
30. 06. 2024. 18:56 1
Er Srbija upozorava na moguće kašnjenje letova za ovo mesto
Er Srbija je saopštila da su zbog "opsežnih infrastrukturnih radova" na aerodromu u Antaliji ograničeni kapaciteti za sletanje aviona, kao i da je izuzetno usporeno zemaljsko opsluživanje. Kompanija dodaje da će zbog toga u narednom periodu dolaziti do određenih odstupanja od planiranog reda letenja svih avio-kompanija koje lete do Antalije, uključujući i Er Srbiju.
- Samo tokom današnjeg dana (nedelja, 30. jun 2024. godine), veliki broj kompanija zabeležio je kašnjenja od dva do četiri časa - navodi se u saopštenju Er Srbije.
Dodaje se da je Er Srbija od nadležnih službi aerodroma u Antaliji dobila informacije da bi ovakvo stanje trebalo da potraje do kraja letnje sezone.
- Er Srbija na dnevnom nivou prilagođava vremena polaska raspoloživim kapacitetima aerodroma u Antaliji i u neprekidnoj je komunikaciji sa partnerskim turističkim agencijama koji su zakupci kapaciteta na čarter-letovima srpske nacionalne avio-kompanije, da bi se prevoz putnika odvijao na najefikasniji mogući način - saopštili su iz avio-kompanije.
Komentari 1
ostavi komentar