Tenis

Luka Lončar

07. 05. 2026. 09:44 0

Đoković izgubio na treningu, ali jedan drugi detalj zabrinuo navijače (FOTO/VIDEO)

Srbin se vraća na teren i sve oči su uprte u njega.

Novak Đoković je propustio Masters turnire u Majamiju, Monte Karlu i Madridu i konačno se vratio na teren u glavnom gradu Italije. Pripreme najboljeg tenisera svih vremena prati cela sportska javnost, a Novak je izabrao da odradi sparing sa Francuzom, Arturom Fisom.

Mediji iz Rima prenose da je odigran jedan set, koji je pripao Fisu sa 6:2, što i ne čudi mnogo, jer Đoković nije igrao dva meseca i polako hvata ritam. Francuz je nakon meča izjavio da mu je bila privilegija da odradi trening sa trenutno četvrtim teniserom sveta.

- Velika je privilegija igrati sa Novakom. Veoma je važno pre turnira sparingovati sa nekim ko igra veoma brzo, jer je malo njih koji mogu da izdrže takav tempo. Novak je naravno jedan od njih i zato je uvek veoma lepo sastati se sa šampionom kao što je on.Međutim, ono što je navijače zabrinulo nije poraz, već to da je Novak nosio rukav na desnoj ruci tokom celog treninga. On je pauzu napravio zbog problema sa desnim ramenom, pa deluje da taj rukav služi više preventivno, zbog boljeg protoka krvi i cirkulacije, kako je i ranije navodio.Đoković je slobodan u prvom kolu Mastersa u Rimu, ali još nije saznao protiv koga će započeti pohod na novu titulu u glavnom gradu Italije, pošto čeka boljeg iz duela između Martona Fučoviča i Dina Prižmića koji je prekinut zbog lošeg vremena.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Prema sadrzaju i poklon

Zoran Živković [25.03.2026.]




Video dana

Nećeš dobiti lopticu

Anketa

Da li je težak poraz Viktora Orbana na izborima očekivan?

Rezultati