Košarka
07. 04. 2026. 22:20 0
Kodi rastužio sve zbog smrti svoje bake: Jako sam umoran, voleo sam...
Evo šta je rekao.
Crvena zvezda ostvarila je veoma važnu pobedu. Pariz je savladan 94:81 u meču 36. kola Evrolige, a ostale su još dve utakmice da se sve reši i da crveno-beli overe plasman u plej-in, pa da napadnu plasman u plej-of.
Pošto je Dubai pobedio Žalgiris u Kaunasu i ozbiljno zapretio Crvenoj zvezdi, posebno jer ima bolji međusobni skor sa ekipom Saše Obradovića, stigao je odmah odgovor. Crveno-beli su ostvarili trijumf i otišli na dve pobede viška, ali i dalje nije ništa sigurno, pošto će se sve znati posle Asvela i Real Madrida u gostima.
Posle pobede, Kodi je emotivno govorio o svojoj baki.
- Jako sam umoran... Voleo sam da razgovaram sa svojom pokojnom bakom koja je preminula od raka, uvek je bila nasmejana. Sutra je novi dan i nastavljamo - rekao je Kodi.
Komentari 0
ostavi komentar