Košarka
21. 02. 2026. 22:40 0
HIT Evroliga čestitala Zvezdi osvajanje Kupa 10 minuta PRE ZAVRŠETKA MEČA
Košarkaši Crvene zvezde su na dominantan način osvojili Kup Radivoja Koraća, pošto su u finalnom meču savladali ekipu Mege sa 106:84!
Izabranici Saše Obradovića su tako došli do prvog trofeja u sezoni, što može predstavljati dodatni motiv u borbi za ostale, kao i što bolji plasman u Evroligi. Podsetimo, Zvezda igra protiv Efesa već u sredu, u Beogradskoj areni.
Zvezda je u Nišu prvo savladala Borac iz Čačka, potom Spartak iz Subotice, da bi u velikom finalu savladali košarkaše Mege, poprilično ubedljivo.
Javila se i Evroliga kako bi čestitala Crvenoj zvezdi na osvojenom Kupu Radivoja Koraća, ali neverovatno je to što je pomenutu objavu objavila desetak minuta pre kraja susreta, te unapred "predvidela" pobednika.
- Čestitamo KK Crvena zvezda na osvajanju Kupa - stoji u objavi Instagram naloga elitnog takmičenja.
Komentari 0
ostavi komentar