Fudbal
09. 01. 2026. 14:27 1
KK Partizan pozajmio MILION I PO EVRA fudbalskom klubu!
Košarkaški klub Partizan pozajmio je fudbalskoj sekciji crno-belih 1,5 miliona evra kako bi se ispunili uslovi za dobijanje UEFA licence.
Nekad je Fudbalski klub pozajmljivao novac košarkašima, a sada je situacija drugačija…
Saopštenje kluba iz Humske prenosimo u celosti:
- Fudbalski klub Partizan i Košarkaški klub Partizan postigli su dogovor o kratkoročnoj pozajmici u iznosu od 1,5 miliona evra, u okviru aktivnosti usmerenih na ispunjavanje uslova za dobijanje UEFA licence. Predviđeno je da FK Partizan izvrši povraćaj sredstava odmah po realizaciji i prilivu novca od transfera igrača Grimalda, koji se očekuje 16. januara, a najkasnije do 1. februara. Ovo je još jedan dokaz solidarnosti i saradnje u okviru crno-bele porodice - naveli su crno-beli.
Drugi monitoring UEFA je 15. januara i od njega u velikom meri zavisi da li će Partizan dobiti licencu za evropska takmičenja u sezoni 2026-27.
Komentari 1
ostavi komentar