Fudbal

Direktno.rs

08. 01. 2026. 22:59 0

Kerkez zaključao Saku: Derbi završio bez pobednika

Fudbaleri Arsenala i Liverpula odigrali su bez golova (0:0) u derbiju 21. kola Premijer lige na stadionu "Emirejts".

Arsenal je bio konkretniji u prvom poluvremenu, ali je Liverpul imao najbolju šansu na utakmici, kada je u 26. minutu Bredli pogodio prečku posle velike greške odbrane domaćih. U nastavku meča gosti su imali veći posed i kontrolu igre, ali bez pravog učinka u završnici.

Posebno se istakao tandem Liverpulove odbrane Van Dajk - Miloš Kerkez, koji je u potpunosti neutralisao Bukaja Saku, koji je zbog toga morao i da napusti teren.

Ovim remijem prekinut je niz Arsenala od sedam pobeda u svim takmičenjima. I pored brojnih pokušaja na obe strane, mreže su ostale netaknute, a duel je završen uz nervozu i povredu Bredlija u samoj završnici meča.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Status quo

Zoran Živković [08.01.2026.]




Video dana

Sto stonoga

Anketa

Da li verujete da će vam 2026. godina biti uspešnija od prethodne?

Rezultati