Fudbal
28. 11. 2022. 21:21 0
"Lažni" Nejmar izazvao zbrku u Kataru (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Brazila je odigrala "za Srbiju" ove večeri i slavila je protiv Švajcarske sa 1:0, čime je "orlovima" omogućila da se sami bore za prolaz u narednu fazu takmičenja.
"Selesao" je u ovom meču bio uskraćen i za igranje njihovog najboljeg igrača, Nejmara, koji je doživeo povredu na meču protiv Srbije.
Čak iako ga nije bilo na terenu, navijači su bili oduševljen njime. Odnosno, Nejmarom koga su zatekli na tribinama i s kojim su se slikali, da bi se kasnije ispostavilo da se radi samo o navijaču koji liči na njega!
Navijači su odmah počeli da rade selfije, a čak su i brojne foto-agencije uslikale ovog navijača uz naslove o Nejmaru, da bi se kasnije putem društvenih mreža otkrilo o čemu se zapravo radi.
Komentari 0
ostavi komentar