Junajted primio gol, pa zgromio Njukasl | Fudbal | Direktno

Web portal Direktno.rs koristi kolačiće i Google analitiku u svrhu merenja i prikazivanja oglasa koji su prilagođeni vama. Kliknite na dugme Prihvatam kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno vama. Saznaj više

[ Izvor: Beta ]

17. 10. 2020. 23:25 0

Junajted primio gol, pa zgromio Njukasl

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na gostujućem terenu Njukasl sa 4:1, u utakmici petog kola Premijer lige.

Njukasl je poveo već u drugom minutu, kada je autogol postigao Luk Šo. U 20. minutu gol za Junajted postigao je Bruno Fernandeš, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Junajted je izjednačio tri minuta kasnije golom Harija Megvajera, a zatim je u 58. minutu golman crno-belih Karl Darlou odbranio penal koji je izveo Fernandeš. Portugalac je, ipak, zatresao mrežu u 86. minutu, a dva gola prednosti Junajtedu doneo je Aron Van-Bisaka u 90. minutu.

Konačan rezultat postavio je Markus Rašford pogotkom u šestom minutu nadoknade vremena.

Naš Nemanja Matić je zaigrao na "Sent Džejms Parku" od 92. minuta, kada je ušao umesto Huana Mate.

To je druga pobeda Mančester junajteda ove sezone u prvenstvu, pa sa šest bodova iz četiri utakmice zauzima 14. mesto. Njukasl je odirao utakmicu više i zauzima 11. mesto na tabeli sa sedam bodova.