Politika

[ Izvor: Mediji ]

13. 02. 2022. 18:47 0

Stefan Ninić izabran za predsednika omladine DS

Za predsednika Demokratske omladine je izabran master projekt menadžer Stefan Ninić, saopštila je Demokratska stranka.

DS  je u saopštenju navela da su za potpredsednike izabrani diplomirani politikolog Jelena Milutinović, diplomirani komunikolog Marija Milenović i mašinski inženjer Aleksa Savić. DS je dodala da je na kongresu Demokratske omladine izabrano novo rukovodstvo mladih demokrata.

Ninić je rekao da "sa novoizabranom omladinom, DS postaje jača", te dodao da mladi u Srbiji "i zvanično dobijaju pouzdanog partnera i sagovornika koji će se boriti za njihove interese".

- Danas smo se okupili jer verujemo u mladost, verujemo u naše znanje i energiju i rešeni smo da stvari menjamo nabolje - rekao je on.

Naveo je da okupljeni žele da ostanu u Srbiji.

- Hoćemo da se svi zajedno izborimo da mladi planiraju svoj život ovde, a ne kako da što pre napuste Srbiju i niko nas neće ubediti ili obeshrabriti da od tog cilja odustanemo - rekao je on.

Omladina DS pozvala je mlade u Srbiji da se aktivno uključe u politička dešavanja, "ne samo tokom predstojeće kampanje, nego i posle nje".

Naglasili su, u saopštenju, da je važno da se čuje glas mladih i da oni ne dopuste da drugi odlučuju o njihovim sudbinama.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Prema sadrzaju i poklon

Zoran Živković [25.03.2026.]




Video dana

Nećeš dobiti lopticu

Anketa

Da li je za Srbiju dobro da izbori budu održani ove, a ne sledeće godine?

Rezultati