Politika

Direktno.rs

26. 08. 2020. 20:36 4

Vučić 2016: Direktni letovi iz Beograda za Toronto i Čikago! (VIDEO)

Biću na prvom letu za Njujork. Ako to bude uspešno i ljudi budu zadovoljni, otvorićemo nove direktne letove i prema Torontu i prema Čikagu - naveo je sadašnji predsednik, a tadašnji premijer Srbije Aleksandar Vučić u februaru 2016. godine. Godinu dana ranije najavio je da će do kraja 2015. Srbija imati direktne letove za Kanadu i Ameriku posle 100 godina. Sa letom za Njujork je zakasnio nekoliko meseci, a direktni letovi za Toronto i Čikago ni dan-danas nisu uvedeni.

Vučić je početkom 2016. pucao od ponosa zbog uvedenog direktnog leta na liniji Beograd - Njujork. Prvi je kupio kartu sa tadašnjim američkim ambasadorom Kajlom Skotom i odleteo ka "Velikoj jabuci".

Pre nego što se ukrcao, međutim, obećao je uvođenje direktnih linija do Toronta i Čikaga, ali to je ostalo samo na njegovim rečima.

Obećanja su se ponjavljala, još nekoliko puta je izgovoreno da bi trebalo da se uvedu još neki direktni prekookeanski letovi, a prema informacijama i natpisima u medijima 2018, direktna linija za Toronto je trebalo je da bude uvedena do kraja 2019. ili možda 2020. godine.

Duboko smo zakazili u drugu polovinu 2020, a direktnog leta Beograd - Toronto, do aerodroma "Lester B. Pirson" i dalje nema.

Sa presedanjem, do Toronta možete stići letovima aviokompanije Air Serbia/Jet Airways (preko Amsterdama), Air France (preko Pariza), KLM (preko Amsterdama), Lufthansa (preko Frankfurta ili Minhena), LOT Polish Airlines (preko Varšave), Austrian Airlines (preko Beča), Swiss (preko Ciriha), Turkish Airways (preko Istanbula).

Što se tiče Čikaga, sa presedanjem do aerodroma "O Hare International" možete stići sledećim letovima: Air France (preko Pariza), KLM (preko Amsterdama), Lufthansa (preko Frankfurta ili Minhena), LOT Polish Airlines (preko Varšave), Austrian Airlines (preko Beča), Swiss (preko Ciriha), Turkish Airlines (preko Istanbula).

Direktno.rs ide dalje, nećemo stati, pred nama su još desetine i desetine laži predsednika Srbije. Naši čitaoci su nam pomogli i pomažu nam, a mi ih pozivamo da na mejl redakcija@direktno.rs i dalje šalju sve laži i podsećaju na sva neispunjena obećanja Aleksandra Vučića.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 4

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Prvomajski uranak

Zoran Živković [30.04.2025.]




Video dana

Svako se češe tamo gde ga svrbi

Anketa

Da li će Rusija i Ukrajina postići dogovor o primirju?

Rezultati