Zabava
20. 08. 2025. 17:06 0
Milena Vučić otkrila imena koje je dala bliznakinjama: Prelepa su i imaju moćna značenja
Popularna pevačica nedavno se porodila i na svet donela dve ćerke, a sada je otkrila i koja imena su im dali.
Milena Vučić, vlasnica hitova „Luče“ i „Dal’ ona zna“, već ima dvoje dece, sina Nikšu i ćerku Saru, a sada su u njihov dom došle još dve princeze.
Njen suprug Nikola Burovac i ona odlučili su da naslednicama daju prelepa imena, Sofija i Ana, koja u prevodu znače „mudrost“, odnosno „milost“.
„Nikša je dugo priželjkivao pojačanje. Pravo da vam kažem on me je, zajedno sa Nikolom, ohrabrio da “prelomim” i odlučim se za treću trudnoću. Sara svakog dana želi da čuje bebe u stomaku. Oboje kažu da jedva čekaju da se bebe rode, žele da učestvuju u svemu, da pomognu. Pored njih se osećam kao kraljica. Ponosna sam u kakve ljude izrastaju“, rekla je Milena Vučić za Hello.
Komentari 0
ostavi komentar