Kuhinjica

[ Izvor: Direktno.rs ]

26. 02. 2025. 07:27 0

Voćni mančmelou od samo 2 jeftina sastojka (VIDEO)

Mančemlou možete i sami da napravite, a probajte i ovu voćnu verziju.

Vrlo je jednostavno i potrebno je samo 2 sastojka, a ni sastojci nisu skupi. Ovako pripremljen mančemlou možete da koristite i u kolačima. 

Sastojci:

500 ml voćnog soka po izboru

3 kašike goveđeg želatina u prahu

Recept za voćni mančmelou: 

Sipajte sok u šerpu, pa dodajte želatin. Promešajte i kuvajte dok ne krene da ključa, sve vreme mešajte. Zatim sipajte u posudu i ostavite da se ohladi nekih 20 minuta.

Nakon tog vremena krenite da mutite dok se smesa ne utrostruči, ne pobeli i ne postane penasta. Kalup obložite pek papirom, pa sipajte smesu. Stavite u frižider 6 sati, pa služite. 

 

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Omiljena destinacija

Zoran Živković [24.02.2025.]




Video dana

Mačka ekspres

Anketa

Da li opozicioni poslanici treba da učestvuju u narednoj sednici Skupštine?

Rezultati