Savremena žena
04. 11. 2020. 10:56 0
Melanijin frizer: Vidim potpunu drugačiju sliku o njoj
Američki frizer Lino Karbosiero, koji brine o kosi američke prve dame Melanije Tramp, prvi put je ispričao nešto o najpoznatijoj klijentkinji.
Karbosiero je gostovao u jednoj televizijskoj emisiji i tom prilikom ispričao šta se krije iza uvek ozbiljnog izraza lica Melanije Tramp.
- Ja vidim jednu potpunu drugačiju sliku od one koja je plasirana drugim ljudima. Ona je topla i pažljiva. Kad povedem asistente sa sobom, stalno im nudi piće i proverava da li im je prijatno. Neverovatno je ljubazna - rekao je frizer.- Voli da se zagrli. Kada razgovarate sa njenim timom shvatite da je vole. Vole čak i njega - dodao je.
- Veoma je rezervisana u medijima jer je svi osuđuju i kritikuju. Privatno je vrlo duhovita žena, inteligentna i puna poštovanja prema svima - pohvalio je Melaniju Karbosiero.
Komentari 0
ostavi komentar