Korona

Direktno.rs

07. 11. 2020. 15:03 3

NIKAD VIŠE Još 2.677 novoobolelih, preminulo 9 osoba

U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano 11.192 osoba, od čega je pozitivno 2.677 osoba. Preminulo je još 9 ljudi.

Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima u zdravstvenim ustanovama u Srbiji nalazi se 77 pacijenta.

U beogradskoj Areni se trenutno nalazi 360 pacijenata zaraženih koronavirusom, a taj prostor ima mogućnost za zbrinjavanje još 150 njih, rekao je načelnik te privremene kovid-bolnice poptpukovnik Predrag Bogdanović.

Kroz tu bolnicu u protekle dve nedelje prošlo 430 pacijenata, da je 20 njih otpušteno na kućno lečenje, a da je 50 zbog pogoršanja zdravstvenog stanja prebačeno u druge zdravstvene centre.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 3

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Stolice

Zoran Živković [19.12.2025.]




Video dana

Želim ti mirnu plovidbu i sigurnu luku

Anketa

Gde ćete dočekati Novu godinu?

Rezultati