Beograd

[ Izvor: Agencije ]

30. 06. 2025. 07:09 5

MUP: Policija u toku noći uklonila sve blokade

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je policija u toku noći uklonila sve blokade na putnim pravcima u Beogradu i da saobraćaj može normalno da funkcioniše.

- Policija je postupala visoko profesionalno, a više lica je privedeno zbog napada i vređanja policije i remećenja javnog reda i mira - navedeno je u saopštenju.

Jedno vozilo policije je oštećeno od strane učesnika blokade, saopšteno je.

Grupe studenata koji blokiraju fakultete i grupe građana koje ih podržavaju sinoć su bile blokirale više raskrsnica u Beogradu i drugim gradovima u Srbiji.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 5

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


PortretISTI

Zoran Živković [25.06.2025.]




Video dana

Niko neće primetiti

Anketa

Ko je kriv za nerede na protestu?

Rezultati