Svet

[ Izvor: Euronews Srbija ]

05. 07. 2025. 15:55 0

Oštećen gasovod na severu Poljske, u toku evakuacija

Gasovod za isporuku prirodnog gasa oštećen je na terminalu za trajekte u luci Gdanjsk, na severu Poljske, javila je danas državna agencija PAP, pozivajući se na lokalnu vatrogasnu službu.

- Zbog opasnosti od curenja gasa, doneta je odluka o evakuaciji oko 200 ljudi, zaposlenih na terminal i u službama za dostavu - naveo je predstavnik vatrogasne službe.

Zasad nisu precizirani uzroci oštećenja gasovoda, prenela je agencija Rojters.

Luka Gdanjsk udaljena je od poljske prestonice Varšave oko 340 kilometara.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kofer, izdanje drugo

Zoran Živković [02.07.2025.]




Video dana

Pre ćeš stići pešice

Anketa

Ko je kriv za nerede na protestu?

Rezultati