Srbija

Direktno.rs

01. 12. 2025. 11:06 3

SNS kandidat za gradonačelnika Negotina briljira: Proglasio "četvorotrećinsku pobedu" na izborima (VIDEO)

Vladimir Veličković, kandidat Srpske napredne stranke za predsednika opštine Negotin, proglasio je "četvorotrećinsku" pobedu te stranke.

U izjavi koja je emitovana na televiziji sa nacionalnom frekvencijom, Veličković je naveo da se rad i zalaganje cene, a potom proglasio pobedu.

- Čestitam svima i proglašavam dvotrećinsku pobedu, čak i jaču, pardon, četvorotrećinsku, ja se izvinjavam - kaže Veličković.

Podsetimo, juče su u Mionici, Negotinu i Sečnju održani lokalni izbori. Dan su obeležili i incidenti i ozbiljne nepravilnosti. Srpska napredna stranka proglasila je pobedu u sva tri mesta.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 3

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Rešavanje problema

Zoran Živković [26.11.2025.]




Video dana

Intenzivni trening

Anketa

Ko će biti novi trener Partizana?

Rezultati