Region

[ Izvor: Avaz ]

07. 02. 2026. 11:04 0

Poznat identitet žene koja je poginula u stravičnom udesu u BiH

Azra Softić je poginula u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros rano na putu Sarajevo-Pale, nezvanično saznaje portal Avaza.

Kako saznaje Avaz, ona je bila članica Planinarskog kluba "Goražde-Maglić". Softić je bila suvozač u kombiju koji se jutros sudario s kamionom.

Prema poslednjim informacijama, u nesreći koja se dogodila povređeno je osam osoba. Povređeni su prevezeni u bolnicu u Sarajevu.

U toku je uviđaj koji vrše pripadnici Policijske stanice Pale.

Zbog saobraćajne nezgode na magistralnom putu Sarajevo-Pale, u mestu Lapišnica, saobraćaj je i dalje obustavljen.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Buduća Vlada Srbije

Zoran Živković [06.02.2026.]




Video dana

Ko izmisli ovo čudo

Anketa

Da li će zaista biti održani izbori ove godine?

Rezultati