Region

[ Izvor: Vecernji.ba ]

16. 11. 2025. 21:19 1

MOSTAR ZAVIJEN U CRNO Fudbalski sudija ubio ženu, nedavno prijavio pištolj, tvrdio da mu prete...

Mostar je zavijen u crno. Ove nedelje oko 18 sati dogodilo se ubistvo koje je potreslo grad na Neretvi. Ubijena je žena.

Horor se događao na Trgu Ivana Krndelja. Nesrećna žena bežala je od svog ubice, uspela je da pobegne u kafić i nazove policiju, međutim ubica ju je sustigao i presudio joj. Pokušao je da ubije i sebe, no pištolj je zakočio, a policija je došla na mesto događaja i uhapsila ga, piše Večernji.ba.

Vecernji.ba saznaje da se za ubistvo sumnjiči Anis Kalajdžić, sin slavnog fudbalera Veleža Avde.

I Anis se u mladosti bavio fudbalom, te je bio fudbalski sudija koji je za svoj rad dobijao pohvale, a ovaj portal saznaje da je nedavno prijavio pištolj, a trebao mu je, kako je rekao, iz bezbednosnih razloga jer je, naveo je, dobijao pretnje jer je fudbalski sudija.

Izvor portala Večernji.ba ističe da se radi o ubistvu s predumišljajem.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 1

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Isporuka

Zoran Živković [12.11.2025.]




Video dana

Nestabilan oslonac

Anketa

Da li treba pooštriti saobraćajne zakone?

Rezultati