Hronika

[ Izvor: Telegraf.rs ]

23. 01. 2026. 09:50 0

Detalji UŽASNOG udesa kod Obrenovca: Tinejdžer se zakucao kolima u drvo

Srbija je zanemela pred detaljima stravične saobraćajne nesreće koja se sinoć, oko 20 časova, dogodila u naselju Skela kod Obrenovca.

U jezivom izletanju sa kolovoza, maloletni M. S. (16), koji je bio za volanom "alfa romea" beogradskih tablica, zadobio je povrede opasne po život nakon što se silovito zakucao u drvo!

Auto potpuno uništen, tinejdžer bez svesti

Do nesreće je došlo u ulici Mila Manića Albante kod broja bb, kada je mladić, najverovatnije usled neprilagođene brzine, izgubio kontrolu nad vozilom. Italijanska limuzina je bukvalno preletela put i zaustavila se tek nakon brutalnog udarca u stablo.

Prizor na licu mesta bio je jeziv - od siline udara prednji deo automobila je nestao, a nesrećni tinejdžer ostao je zarobljen u olupini.

Spisak povreda od kojih podilazi jeza

Ekipa Hitne pomoći je maloletnika u besvesnom stanju, uz pratnju policije i pomoć vatrogasaca koji su sekli lim da dođe do njega, hitno transportovala u Urgentni centar. Prema saznanjima, lekari su ostali nemi pred težinom povreda.

Nezvanično, u pitanju je prelom grudne i slabinske kosti, prelom sedmog pršljena, teška povreda i krvarenje pluća i pneumotoraks (pucanje plućne maramice).

Herojska borba službi

Svedoci kažu da je prava sreća što su hitne službe stigle u rekordnom roku.

- Mladić je bio potpuno nepomičan. Vatrogasci su radili kao jedan da ga izvuku pre nego što bude prekasno. Da nisu reagovali tako brzo, pitanje je da li bi uopšte stigao do bolnice - priča izvor sa lica mesta.

Istraga je u toku, a policija proverava kako je došlo do toga da šesnaestogodišnjak upravlja vozilom i šta je tačan uzrok gubitka kontrole nad "alfom" koja je na kraju postala njegova metalna zamka.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Dobrodošlica

Zoran Živković [20.01.2026.]




Video dana

Gde ja da sednem?

Anketa

Da li verujete da će vam 2026. godina biti uspešnija od prethodne?

Rezultati