Hronika

[ Izvor: Mediji ]

21. 02. 2025. 11:04 0

Zaplenjena vozila: Policija upala u kuću vlasnika firme "Vodomonteri Lalinac" iz Niša

Braća Damir i Dejan Nikolić, vlasnici firme Vodomonteri Lalinac, uhapšeni su ovog petka u velikoj akciji pripadnika Uprave kriminalističke policije po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu.

Oni se sumnjiče da su sa bivšom gradonačelnicom Niša Draganom Sotirovski oštetili budžet tog grada za nekoliko miliona evra, ali ona još nije dostupna policiji i tužilaštvu. Osim njih uhapšen je i Zoran Stanojević, vlasnik Sim puk gradnje iz Malošišta.

Braći Nikolić, prenose mediji, zaplenjeni su automobili, džip marke "Ford Raptor F150", kao i automobil marke "VW".

U nastavku akcije borbe protiv korupcije pripadnici UKP su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu rano jutros počeli pretrese i privođenja osumnjičenih na više lokacija.

Na meti istražitelja je, kako se sumnja, i bivša gradonačelnica tog grada Dragana Sotirovski, koja se sumnjiči da je navodno zloupotrebama u vodovodu budžet oštećen za više miliona evra, piše Blic.

Sotirovski se oglasila za portal "Glas juga", te je u telefonskom razgovoru rekla da je na godišnjem odmoru i da je iz medija čula da je privedena.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Uređivanje medija

Zoran Živković [19.02.2025.]




Video dana

Sve smo sredili, šefe!

Anketa

Da li ćete bojkotovati najveće trgovinske lance u Srbiji?

Rezultati