Hronika
03. 02. 2021. 15:20 0
Majka nestalog dečaka: Ostavio pismo, rešio da se ubije
Danijela, majka tinejdžera Dragana D. (15) za kojim se traga od juče, izjavila je da joj je policija saopštila da je on ostavio oproštajno pismo. Ona nije mogla da precizira šta u tom pismu piše ali da joj rečeno da sve vodi ka tome da se je rešio da se ubije.
Kazala je da će ronioci da pretraže Tamiš.
- Zadnje sam saznala da je on ostavio pismo bivšoj devojci i da je rešio da se ubije. Sad će poslati ronioce i ostale da provere, ja u to ne želim da verujem - kazala je ona za TV Prva.
Kako kaže, ni njegovi drugari ne žele da veruju u to ali su, kako navodi, neki već počeli sa njim da se opraštaju na društvenim mrežama.
Draganova razredna je rekla da Dragan nikada nije pokazivao da je u depresiji. Rekla je da je on ostavio utisak jednog inteligentnog deteta.
- Najbolji đak u razredu, odgovoran, znatiželjan, mnoge stvari su ga interesovale... Prosto sam u šoku da je ovako nešto moglo da se dogodi - kazala je Sanja, Draganova razredna u Mašinskoj školi, koja je istakla da je on zreliji od ostalih.
Kako je majka ispričala, poslendnji poziv je Dragan imao sa svojom najboljom drugaricom.
Za dečakom se, da podsetimo, traga od juče. On je bio na praksi, a posle toga je otišao na Tamiški kej. Tu je zavezao svoj bicikl i od tada mu se gubi svaki trag.
Ronioci stigli na Tamiški kej
Na Tamiški kej, na mesto gde je poslednji put viđen tinejdžer stigli su ronioci!
- Policija intenzivno i svim raspoloživim sredstvima radi na pronalasku dečaka koji je nestao juče u Pančevu. Pripadnici policije su na terenu i obilaze sva mesta za koja postoji mogućnost da je tamo - rekli su iz PU Pančevo za "Blic".
Komentari 0
ostavi komentar