Društvo i ekonomija

[ Izvor: Mediji ]

14. 11. 2025. 14:30 0

Pronađena Srpkinja Ratka Jovanović, za kojom se tragalo više od godinu dana

Nestali Srbije objavili su na zvaničnom Instagram profilu da je Srpkinja Ratka Jovanović, za kojom se tragalo, pronađena.

- Prema pouzdanim podacima koje smo dobili, Ratka Jovanović koja je nestala 28. juna 2024. godine u Malagi, u Španiji, pronađena je živa i zdrava! - naveli su oni.

Podsetimo, Ratka Jovanović iz mesta Progar, Beograd, nestala je u junu 2024. godine u Malagi u Španiji, gde je otišla kod svog partnera Nikole.

Prema dosadašnjim informacijama vezanim za nestanak, Ratka je 22. juna najpre otputovala u Budimpeštu, odakle je 23. juna odletela za Malagu. Nakon dolaska, javila je prijateljima i porodici da je stigla i da će biti zauzeta učenjem španskog jezika, te da se neće javljati nekoliko dana.

Međutim, od tada do danas nije bilo nikakvih informacija o njenoj sudbini.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Isporuka

Zoran Živković [12.11.2025.]




Video dana

Jel igra mačka?

Anketa

Da li treba pooštriti saobraćajne zakone?

Rezultati