Društvo i ekonomija
11. 03. 2025. 12:55 13
Autor Kvadrature kruga: Nema snimanja dok pojedine kolege narod nazivaju RULJOM
Novinar Radio-televizije Srbije i autor emisije "Kvadratura kruga" Branko Stanković izjavio je FoNetu da "nema snimanja dok pojedine kolege narod nazivaju ruljom".
Stanković je rekao da njegovih novih emisija i snimanja neće biti "dok ne vidi šta će se dešavati".
Prema njegovoj oceni, "potpuno je opravdan bunt, gnev, pa i bes studenata i naroda koji se okupio ispred RTS".
Stanković je rekao da je sinoć bio na poslu, ali je otišao pre početka studentske blokade, ne znajući šta će se dešavati.
- Posle onoga što je izgovorila koleginica Bojana Mlađenović, da je narod rulja i da su studenti rulja, rekao sam kolegama - doći će ponovo da nas zapale - naveo je Stanković.
Poručio je i da je strašno kada "tako ostrašćeni novinari rade u javnom servisu, gde bi odnos prema svakom građaninu trebalo da bude isti".
- To je bolno za mena kao čoveka koji se trudi da bude profesionalac i neguje to ljudsko - zaključio je Stanković.
Komentari 13
ostavi komentar