Ostali sportovi

28. 02. 2021. 22:36 0

Vukovima tri boda pod Bagdalom!

Posle dvomesečne pauze nastavljeno je takmičenje i u Prvoj A ligi. Vukovi su išli na uvek nezgodno gostovanje Rasini u Kruševcu, gde su slavili rezultatom 15:12 (3:3, 5:6, 4:1, 3:2).

U I četvrtini koja je završena 3:3, igralo se gol za gol. Domaći su tri puta vodili, a Vukovi tri puta stizali rezultat.

Na početku drugog dela Vukovi prvi put dolaze u vođstvo, ali igrači Rasine ubrzo preokreću i dolaze u dva navrata do prednosti od dva gola 7:5 i 8:6. Četvrtina se završava golom prednosti domaćih od 9:8.

Po treći put Rasina dolazi do dva gola prednosti na početku III četvrtine, 10:8, ali do kraja sledi serija od 4 gola Vukova za prednost od 10:12 pred poslednju četvrtinu.

Vukovi su početkom IV dela poveli sa 10:13, nakon čega Rasina uspeva da smanji na 12:13 vrati se u meč. Ipak do kraja ekipa Nenada Vasilovslog uzvraća sa dva gola za konačnih 12:15 i važnu pobedu.