Košarka

Direktno.rs

24. 04. 2025. 07:27 0

Šok! Jokić ostao bez prestižne nagrade

Krenulo je deljenje nagrada u NBA ligi, a na red je došla i jedna od novonastalih, koja će i ovog puta otići u ruke američkog košarkaša.

Reč je o Džeri Vest trofeju, koji se dobija kao nagrada za najboljeg "klač" igrača godine, odnosno igrača koji je pogodio najviše šuteva ili imao najveći uticaj na tim u neizvesnim završnicama.

Ove godine je tu titulu dobio Džejlen Branson, košarkaš Njujork Niksa, dok je Nikola Jokić ostao praznih ruku.

U konkurenciji je pored Bransona i Jokića bio i Entoni Edvards, igrač Minesota Timbervulvsa, koji je, takođe, imao izvanrednu sezonu.

Nagrada se deli od sezone 2022/23, kada je titulu poneo Dieron Foks, da bi godinu dana kasnije Stef Kari poneo titulu najboljeg u ovoj kategoriji.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Premijerov uskršnji aranžman

Zoran Živković [17.04.2025.]




Video dana

Na pauzi sam...

Anketa

Da li ste za smanjenje broja klubova u Superligi?

Rezultati