Fudbal
22. 03. 2026. 08:06 0
Čudo se dogodilo - Partizan dao gol u drugom poluvremenu posle 15 i po sati fudbala
Crno-beli i sa novim-starim trenerom Srđanom Blagojevićem nastavljaju da tonu, u remiju protiv Mladosti (1:1) konačno su pogodili mrežu rivala u drugom delu igre.
Sećate li se ko je pre Sebastijana Poltera postigao gol za Partizan u nekom drugom poluvremenu? Bio je to Nemanja Trifunović u trijumfu protiv Napretka u Humakoj (3:2).
Čačanin je dao gol u 68. minutu za pobedu u meču 19. kola Superlige Srbije, u utakmici koja je odigrana 13. decembra prošle godine. Od te utakmice do duela u Lučanima prošlo je 98 dana.
Između te dve gola crno-belih u drugim poluvremenima prošao je 831 minut (bez sudijske nadoknade), odnosno 15 i po sati fudbala. Jasan je to pokazatelj da je ekipa nespremna, što se dalo i zaključiti posle bizarnih priprema u Turskoj.
Dao je Partizan konačno gol u nastavku igre, morao bi to da čini u serijama. Vojvodina je već preuzela drugo mesto, a do kraja prvenstva ostalo je devet kola, računajući i plej-of.
Komentari 0
ostavi komentar