Fudbal
07. 11. 2025. 08:43 8
Terzić: Izdržali smo sve pritiske javnosti da se Milojević smeni
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić poslao je snažnu poruku podrške Vladanu Milojeviću nakon važne pobede nad Lilom.
Sa novinarima je Terzić razgovarao ispred svečane lože, ističući da je Milojević poslednjih nedelja bio pod izuzetnim pritiskom.
- Sve pohvale zaslužuje Vladan Milojević, bio je pod strahovitim pritiskom medija i ponosan sam na rukovodstvo Zvezde koje je izdržalo sve pritiske i napade da se Milojević smeni. Ne pamtim kad se desilo da Zvezda tri meča bude bez pobede u domaćem prvenstvu… Uvek stanemo uz trenera, čestitke Milojeviću jer je bio pod najvećim pritiskom - rekao je Terzić, a preneo Telegraf.
Dodatnu pažnju izazvala je i činjenica da se na tribinama našao Endi Bara, menadžer Alberta Rijere, ali je Terzić odbacio spekulacije.
- Ma, nema potrebe da sad pričamo o tim stvarima, mnogo je gostiju bilo večeras. Neke znam, neke ne znam - poručio je kratko.
Terzić je zatim detaljno opisao turbulentan period kroz koji je klub prošao, ističući da su okolnosti bile izuzetno teške.
- Bila nam je potrebna ova pobeda kao nikad pre. Tim je bio u krizi… Toliko je malera poteralo, još od Pafosa koji smo imali, Liga šampiona je bila u rukama. Onda protiv Seltika smo imali tri-četiri stopostotne šanse… Ovo su bila tri meseca pakla. Imali smo sedam-osam igrača povređenih… Moralo je negde da se vrati - rekao je on, dodajući da je verovao da će se sreća okrenuti u Zvezdinu korist.
Za trijumf nad Lilom jedan od najzaslužnijih je i golman Mateus.
- Imali smo dosta sreće, pobedili izuzetno dobar tim. Sreća je morala da se vrati… Ovo su izvanredni igrači, videli smo da su izgubili samopouzdanje… Ulazimo u seriju lakših utakmica sa Steauom, Šturmom i Malmeom. Mislim da ćemo, bez sumnje, sve sportske ciljeve realizovati, a to su osvajanje duple krune i plasman u evropsko proleće - zaključio je Terzić.
Komentari 8
ostavi komentar