Fudbal
26. 10. 2025. 18:52 0
Bleda Zvezda u Nišu: Radnički osvojio bod!
Nerešeno u Nišu! Fudbaleri Radničkog i Crvene zvezde odigrali su meč bez golova na Čairu.
Crvena zvezda je posle deset uzastopnih pobeda u Superligi upisala prve izgubljene bodove, odigravši 0:0 protiv Radničkog u Nišu. Domaći su ovim remijem izjednačili skor sa Spartakom na deobi 14. i 15. mesta.
Zvezda je dominirala u prvom poluvremenu sa 73% poseda lopte, ali bez konkretnog učinka. Najbolju priliku imao je Ivanić u 23. minutu, no Stanivuković je odbranio njegov šut. Radnički je uzvratio preko Bosića u 34. minutu, ali je lopta otišla preko gola.
Prvih 45 minuta obeležile su i povrede Zarića i Veljkovića, koje su naterale trenera Vladana Milojevića na rane izmene.
U nastavku - slična slika. Zvezda je držala loptu, ali bez ozbiljnijih prilika. Posle ulaska Kostova i Krunića, Beograđani su zaigrali konkretnije, no Stanivuković je u 78. minutu ponovo odbranio udarac Kataija.
Radnički je u finišu mogao i do iznenađenja - u šestom minutu nadoknade Bosićev šut je izblokiran, pa je domaćin morao da se zadovolji bodom.
Komentari 0
ostavi komentar