Fudbal

Direktno.rs

26. 08. 2025. 23:31 0

Bode pisao istoriju: Prvi put ušao u Ligu šampiona

Fudbaleri Bode Glimta učesnici cu Lige šampiona pošto su sa ukupnih 6:2 dobili Šturm i prošli u grupnu fazu najjačeg takmičenja u Evropi.

Drugi meč u Austriji završen je pobedom domaće ekipe 2:1, ali to nije bilo ni blizu dovoljnog budući da je Bode slavio u prvom duelu velikih 5:0 i zahvaljujući tom ubedljivom trijumfu osigurao Ligu šampiona.

Poveli su domaći i na ovom susretu i tako nagovestili da bi ovo mogao da bude još jedan ubedljiv trijumf. Jorgensen je pogodio u 15. minutu meča za vođstvo, ali potom je usledio preokret.

Jata je vratio domaće u igru u 30. minutu meča, da bi u 73. minutu Šturm poveo Ormana, koji je pogodio za 2:1.

To je bilo sve, a uprkos pobedi Austrijanci će dalje nastaviti u Ligi Evrope, dok će Bode igrati u Ligi šampiona.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Sazvežđe "Srbija"

Zoran Živković [22.08.2025.]




Video dana

Kiper

Anketa

Da li ste zadovoljni spiskom košarkaša Srbije za Evropsko prvenstvo?

Rezultati