Fudbal

Direktno.rs

03. 08. 2025. 16:11 0

BUM Mitrović opet oblači crno-beli dres

Aleksandar Mitrović mogao bi da se vrati u Njukasl, tim u kojem je svojevremeno počeo karijeru u Premijer ligi, pišu britanski mediji.

Trener Al-Hilala Simone Inzagi više ne računa na sjajnog špica, a sve više znakova ukazuje da će se najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije završiti na Ostrvu.

I dok se prethodnih nedelja pisalo da je Mančester Junajted ozbiljno zainteresovan za Srbina, najnovije informacije iz Engleske otkrivaju da Njukasl želi da vrati svog bivšeg napadača.

Glavni razlog zašto "svrake" žele Mitrovića je zbog toga što Aleksander Isak, prvi strelac ekipe želi da napusti klub,

U prvom mandatu u Njukalsu od 2015. do 2018. godine, Mitrović je upisao 65 utakmica uz 14 golova. Posle epizode na Sent Džejms parku, Mitrović je prešao u Fulam. U dresu tima iz Londona pre odlaska u Al Hilal je na 173 utakmice postigao čak 97 golova.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Pronadji premijera

Zoran Živković [01.08.2025.]




Video dana

Da se prošetamo malo

Anketa

Da li će Aleksandar Vučić ispuniti zahtev studenata i raspisati vanredne izbore?

Rezultati