[ Izvor: Mediji ]

19. 09. 2023. 23:49 1

Gvardiola: Zvezda me nije iznenadila

Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola pričao je posle pobede nad Crvenom zvezdom u Ligi šampiona. U prvom meču otkad je prvak Evrope morao je da se preznoji i tek posle preokreta u drugom poluvremenu savlada crveno-bele 3:1.

Izašao je katalonski stručnjak sa osmehom da sumira utiske sa Etihada. Videlo se na njegovom licu olakšanje, bez obzira što je njegov Siti u velikoj većini meča domonirao.

- Dobar je osećaj. Uvek je dobro kada pobedite - rekao je Gvardiola.

Kako kaže, nije ga iznenadila Crvena zvezda.

- Mi smo u prvom poluvremenu odigrali fantastično, stvorili mnogo šansi i onda primili gol. To je fudbal. Kada ne postigne gol uđete u problem - naveo je Gvardiola.

Otkrio je i šta je preneo svojim fudbalerima na poluvremenu posle minusa zbog gola Osmana Bukarija.

- Rekao sam im samo tako da nastave. I da ih volim - poručio je Gvardiola.

Mančester siti u sledećem kolu LŠ gostuje Lajpcigu, dok Crvena zvezda čeka Jang Bojs.