Fudbal
31. 01. 2023. 23:31 3
Ivanović: Žao mi navijača, nisu ovo zaslužili
Košarkaši Crvene zvezde su pretrpeli bolan poraz od Virtusa u Bolonji (84:72), čime su se dodatno udaljili od mesta koje vodi u Top 8 Evrolige. Odigrali su crveno-beli poprilično slabu igru, što je apostrofirao i trener Duško Ivanović.
Ivanović je bio izuzetno kratak na konferenciji posle meča, nije znao šta da kaže, osim da je njegova ekipa odigrala veoma loše, bezidejno i ovu priliku je iskoristio da se izvini navijačima koji su došli u Italiju na ovo duplo kolo protiv Virtusa i Milana.
- Malo toga imam da kažem, nismo igrali dobro, počeli smo dosta loše. Nije bilo agresivnosti, u niskom postu, mnogo izgubljenih lopti, loša igra. Žao mi je naših navijača koji su došli ovamo, nisu ovo zaslužili - rekao je Ivanović, koji je potom i ukazao na najveći problem i uzrok poraza.
- Rekao sam, igrali smo veoma lošu odbranu, počeli smo "meko" protiv Virtusa, a ni u jednoj utakmici u Evroligi ne možete igrati meko. Ostajali smo iza i to je bilo teško - zaključio je Ivanović.
Komentari 3
ostavi komentar