20. 07. 2022. 21:10 2

SJAJAN DEBI Komnen Andrić dva puta u metu

Komnen Andrić nije mogao bolje da počne mandat u Klermonu... Pre samo nekoliko dana je iz zagrebačkog Dinama prešao u redove francuskog prvoligaša i već je krenuo da rešeta, pa je na debiju postigao dva gola.

Klermon je, naime, u prijateljskom meču savladao Monpelje sa 2:0, a sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu.

Srpski napadač Komnen Andrić je pokazao u kakvoj se formi nalazi, pa je već u 17. minutu matirao odbranu i golmana Monpeljea.

Sjajnu partiju krunisao je u finišu prvog poluvremena, tačnije u 41. minutu, kada je drugim golom na meču postavio, ispostavilo se kasnije, konačnih 2:0.

Andrić je ostavio odličan utisak na terenu, igrao je tokom prvih 45 minuta (na poluvremenu ga zamenio Kjei), te je pokazao da će biti udarna igla Klermona ove sezone.