14. 09. 2021. 23:09 1

Tek je počelo, a imamo promašaj sezone u LŠ! (VIDEO)

Sevilja i Salcburg večeras su odigrali vatrenu utakmicu u prvom kolu Lige šampiona, a na kraju nije bilo pobednika - 1:1. Bio je to veoma čudan meč, ako se zna da je sudija Kulbakov u prvom poluvremenu dosudio čak četiri penala.

U 13. minutu Adejemi je promašio prvi penal za Austrijance, da bi Sučić u 21. minutu ipak bio precizan sa bele tačke.

Treći penal u nizu za Salcburg dosuđen je u 37. minutu, međutim Sučić tada nije pogodio. Nedugo nakon toga, penal je dobila Sevilja, a Rakitić je bio precizan za konačnih 1:1.

U nastavku je Sevilja ostala bez El Nesirija, koji je zbog simuliranja dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, ali uspeli su Andalužani da prežive do kraja.

Viđen je i jedan nestvaran promašaj i to pred golom Sevilje u 57. minutu, kada se Umar Sole, najblaže rečeno, obrukao.

Naime, posle kornera i udarca glavom lopta je došla do Solea, koji je bio udaljen na sedam, osam metara od gola, a mreža je bila prazna. Međutim, fudbaler Salcburga se očajno snašao, pa je neometan šutirao visoko preko gola.

Na taj način se kandidovao za promašaj sezone u Ligi šampiona, iako je odigrano tek osam mečeva.