Web portal Direktno.rs koristi kolačiće i Google analitiku u svrhu merenja i prikazivanja oglasa koji su prilagođeni vama. Kliknite na dugme Prihvatam kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno vama. Saznaj više

[ Izvor: Beta ]

24. 01. 2021. 20:24 0

Sergej pogodio, Đuričić asistirao, Lacio slomio Sasuolo

Fudbaleri Lacija su večeras kao domaćini pobedili Sasuolo sa 2:1 u 19. kolu italijanske Serije A.

Sasuolo je poveo u šestom minutu golom Frančeska Kaputa, kome je asistirao naš reprezentativac Filip Đuričić, da bi izjednačenje Laciju doneo Sergej Milinković-Savić golom u 25. minutu.

Pobedonosni gol za Lacio je postigao Ćiro Imobile u 71. minutu.

Lacio je upisao desetu pobedu u prvenstvu i sa 34 boda zauzima sedmo mesto, dok je Sasuolo na devetoj poziciji sa 30 poena.

U narednom kolu, Lacio će gostovati Atalanti, dok će Sasuolo gostovati Kaljariju.