[ Izvor: Beta ]

24. 01. 2021. 17:13 0

Napoli poveo posle osam sekundi, pa primio tri gola

Fudbaleri Verone pobedili su danas Napoli sa 3:1 u 19. kolu Serije A, i to posle preokreta.

Jer, Napoli je došao do prednosti superbrzim golom, koji je posle osam sekundi postigao Irving Lozano. I kada se činilo da će to dati motiv gostima da do kraja dođu do pobede, usledio je preokret.

Tako je Federiko Dimarko izjednačio do poluvremena, golom u 34. minutu. Pobedu Veroni doneli su Antonin Barak u 62. i Matija Zakanji u 79. minutu, a kod poslednjeg kola na meču asisttirao je Darko Lazović.

Lazović, baš kao i mladi Ivan Ilić odigrali su ceo meč za Veronu, što je bio slučaj i sa Nikolom Maksimovićem u redovima Napolija.

Verona je deveta na tabeli sa 30 bodova, četiri manje od šestoplasiranog Napolija, od kog ima utakmicu više.

Kada je reč o drugom meču odigranom danas od 15 sati, Đenova je sa 1:0 pobedila Kaljari, golom Matije Destra u 10. minutu.